Pupils
Pupils C
Pupils C Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lars VAN LIMBERGEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dominic DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Abdallah HAMMOUMI |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
3 | Loïc VANHANDENHOVEN |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Phurinath BUTCHA |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Mathys RUTTEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Tiago ALVES BARROS |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Soufiane CHAARI |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
2 | Wout COLLIGNON CAELEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Muhammed Ali EFE |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Alperen KARDES |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Morris BROSENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
6 | Munizier MIERALIMU |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Max MANUCHARISHVILI |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Tim WIETOR |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nizinyo THOMAS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Damian ALTEN |
OTC Bonn | Germany |
3 | Noam AOURAGH |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
4 | Idries ABITOV |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ethan DE BOECK |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
2 | Emre ULKER |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Adriel TRUONG |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kobe VERHEYEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Vlad Constantin RUJA |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
Pupils C Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lanaya MAMI |
ANTONY TKD | France |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yuna ELEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lenthe EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Amelia GIESBERTS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Maya KELSLI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Lorena DI SALVO |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lauren STOKKERMANS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
2 | Olivia HIGNY |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hailey DANNEELS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elisabetha VERBRUGGEN |
HTA | Belgium |
2 | Sofia TRABELSI |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
Minors
Minors A+B
Minors A+B Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Revi BHAGWANDAS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Christiano SOBOLI |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Savva KIRSANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
4 | Milan KOCA |
OTC Bonn | Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alexandros KOURMPANOV |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Teun WALHAIN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Erwin MICHAILOVSKIJ |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Savi SPINOSA |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
2 | Raasam AMIRI |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Charalampos NTEMOURTZIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
Minors A+B Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lara KARAS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Meryem AZAHAF |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
3 | Sarah AZAHAF |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Liya KAZEMI |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Lia KOSSIG |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jeniyah BANDA |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Vishanie BANDA |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elmira MIRONOVA |
Seongong | Netherlands, The |
Minors C
Minors C Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ömer POLAT |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Mohamed ACHABAR |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
3 | Mathew RAZMJO |
Taekwondo Merinus | Germany |
4 | Lucien BOSCHINI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Simon HEYLEN |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Can TASIM |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Giulian BENCIVENGHI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Yassine BELBACHIR |
Keumgang Genk | Belgium |
5 | Lenne MOMMEN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
6 | Fen POELMANS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
7 | ADAM AHADOUCH |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
8 | Taha ACIKSOZ |
Taekwondo Kriss | Belgium |
9 | Mael CARLIER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
10 | Noam MORIS |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
11 | Hamza SAY |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Samir GUERFAL |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
2 | Timothée BOULANGER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Andrey PANKIN |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
4 | Abdallah ABDIWAHAB MOHAMED |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Milo REYNDERS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
6 | Artur AUGUSTAUSKAS |
Taekwondo Merinus | Germany |
7 | Niels D'HOKER |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
8 | Adem BENKHATTOU |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yarno LELLIEU |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Liam DHEUR |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Adam AFAJJAY |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
4 | Alexey KOLMPAZIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
5 | TAREK TAYBI |
Academy Tiger Club | Belgium |
6 | Kamiel VOSSIUS |
Chingu Alken vzw | Belgium |
7 | Issam AMRIR |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
8 | Arsenio VOICISS |
Taekwondo Merinus | Germany |
9 | Seppe JANSSEN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
10 | Seppe LAURYSSEN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
11 | Qusay KELSLI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
12 | Bayane HSSAINI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Victor DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Samuel MERCIER |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
3 | Dimitrios ZITIRIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
4 | Yunus POLAT |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Rayyan REYNDERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
6 | PAOLO DALLEO |
Taekwondo Kriss | Belgium |
7 | Nawaf ALOTHMAN |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
8 | Mohamed DERFOUFI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
9 | Nassim GHORDOU |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
10 | Valerio PRIMAVERA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Robin BOULANGER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Ismael ZERGUINE |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
3 | Vinz SMOLDERS |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
4 | Zain SULAIMAN |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
5 | Ilias AHFIRI |
Academy Tiger Club | Belgium |
6 | Metehan ATA |
Keumgang Genk | Belgium |
7 | Thibo PAULUSSEN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
8 | Korneel VAN DEN BORN |
Chingu Alken vzw | Belgium |
9 | Abdoullah AIDI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Axel KLESSENS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
2 | Alessio PRIMAVERA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Adam ASRIH |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Serdar KARAKAYA |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Ayoub OUAKRIM |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Wout OPHEIDE |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | ALIKAMAL NURIYEV |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Loukas MANUCHARISHVILLI |
Seongong | Netherlands, The |
Minors C Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ciara ORTIZ ROMERO |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Neila KRIM ARBI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
3 | Sophie BALAKINA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ranaa CHAMRI |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Erva EFE |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Janna KEESOM |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Anna VERSLOOT |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
5 | Liah LOEWEN |
Taekwondo Merinus | Germany |
6 | Romaissa EL BOUTAKMANTI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Carolina DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Amal ABDIWAHAB MOHAMED |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Ritaj ABDIWAHAB MOHAMED |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Estrella AERTS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Meyssa EL YAACOUBI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ashley VANDENBERGH |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Emilia VERBRUGGEN |
HTA | Belgium |
3 | Leah BENCIVENGHI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Amira BOUAKAZ |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
5 | Serena DI SALVO |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lola HOVENKAMP |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Iris HUISMAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Charlotte GODFRIN |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
4 | Jannah KAAOUANE |
Seongong | Netherlands, The |
5 | Katyana TIMMERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
6 | Lara-Celine GIJZEN |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
7 | LEMDANI LANA |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
8 | Inaaya BARICH |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
9 | Liyana BARICH |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Noura CRISTINA |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
2 | Nelia EL ABBADI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
3 | Nour EL AZZOUZI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Khadidja ZERGUINE |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
2 | Karolien JORIS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | ROQAYA DEBZA |
Academy Tiger Club | Belgium |
4 | Souhaila EL FIKRI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elise VERHEYEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Kendra GRELLA |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
Cadets
Cadets A+B
Cadets A+B Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Imraan AZAIMI |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
2 | Oscar DELVAUX |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kyann KAZEMI |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Lyvan MONFORT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Daniele GOULOUBI NKODO |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
4 | Khalid BOUYARDAN |
OTC Bonn | Germany |
5 | Anass EL KHALFIOUI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
6 | Michael RAZMJO |
Taekwondo Merinus | Germany |
7 | Jai GANESH |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Emerik DHEUR |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Jay LALBIHARIE |
Seongong | Netherlands, The |
3 | ZIAD ZOUFI |
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM | Belgium |
4 | Mark KORNIENKO |
OTC Bonn | Germany |
5 | Ian CHEUNG |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
6 | Mathis RAEDSCHELDERS |
Keumgang Genk | Belgium |
7 | Elias REILAND |
Taekwondo Merinus | Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jad YOUSSEF |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
2 | Nivaeno THOMAS |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Gohan LAVERGNE |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alexis VALAVANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hamza KARAOSMANOGLU |
OTC Bonn | Germany |
2 | William MøLLER |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lasse VERSMISSEN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ABDELWAHID DEBZA |
Academy Tiger Club | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Iordanis EFRAIMIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Efthymios AITIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Ensar SAY |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
Cadets A+B Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | SAHINA KRIM ARBI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
2 | SARA BOUZEKOUK |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Izel ULKER |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lynn KUNNEKES |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Malïa SALKIKI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Leila FRANCOIS |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Maryam LOMBE |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
3 | Ikram AIT AHMED |
Taekwondo Kriss | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eirini NTEMOURTZIDOU |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Viktoria NTOLESIDOU |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Chailyn ORTIZ ROMERO |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Ayla BOZ |
OTC Bonn | Germany |
5 | Chaimae RAMI |
RAMDANI TEAM TAEKWONDO | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yelina DE GROEF |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lærke Bojer CHRISTENSEN |
Risskov - Denmark | Denmark |
Cadets C
Cadets C Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Haroun OTHMAN |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
2 | Vincente GIMENEZ BARRERA |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
3 | David NOWAKOWSKI |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Mohamed HASIMOVIC |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
5 | Fuad ALABI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
6 | Jazzy Jayden VAN HAMERSVELD |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
7 | Angelo FADA |
Keumgang Genk | Belgium |
8 | Milo VLOERMANS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
9 | Valentin MEDARD |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ilkay ILERI |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Liam RIJKERS |
HTA | Belgium |
3 | Romain TUMELAIRE |
Lasung | Belgium |
4 | Joah DARSAN |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
5 | Yasser ALOTHMAN |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
6 | Ayoub SEDRAOUI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
7 | Ibrahim CHARRADI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
8 | Timéo ALVES BARROS |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
9 | Tobiah TRUONG |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Niel EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Vic EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
3 | Metehan KARDES |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Mehmet Emir TOPAL |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Yannick TIMMERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
6 | Kiyan TIMMERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
7 | Danylo VYHOVSKYI |
OTC Bonn | Germany |
8 | Ayoub EL HAJI EL OUAHABI |
Academy Tiger Club | Belgium |
9 | Taha KSAIMI |
Academy Tiger Club | Belgium |
10 | Omar-Iyad LAMAWI |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
11 | Daan BARINK |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
12 | Dries MOMBERS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
13 | Arthur CILLEN |
Chingu Alken vzw | Belgium |
14 | Mansur ADISOV |
Taekwondo Merinus | Germany |
15 | Yekta Osman SERBEST |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
16 | Enoha POZZA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mathis RAEDSCHELDERS |
Keumgang Genk | Belgium |
2 | Luca STEFAN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
3 | Elohim Daniel LOEMBA GABY |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Daan MEULEMANS |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
2 | Nikolay KNIESMEIJER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | SOUHAIL DEKHISSI |
Academy Tiger Club | Belgium |
4 | Oguzhan KARASAM |
Taekwondo Kriss | Belgium |
5 | SALVATORE DALLEO |
Taekwondo Kriss | Belgium |
6 | Adam CHELLALI |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
7 | Brik DE MEESTER |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
8 | Yassir AL HOUJ ABDELOUI |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Remi BOSSUYT |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
2 | Nathan HEBETTE |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Andreas VAN DEN BOSSCHE |
Daeryon Aalst | Belgium |
4 | Tibe SCHEIRIS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
5 | Camiel MERTENS |
HTA | Belgium |
6 | KEYAN ABASLOO YEGANEH |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
7 | Abdelrazak EL HAMIDI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
8 | DARIO DALLEO |
Taekwondo Kriss | Belgium |
9 | Benjamin PIETTE |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
10 | Waïl ABDELOUARETH |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
11 | Rami AZMANI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
12 | Yasser ZTEYAT |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alfred LAMBE |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
2 | Özden DEYYAN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Denis KESKINER |
OTC Bonn | Germany |
4 | Soufian MEKHCHANE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
5 | Mohamed EL HAMIDI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
6 | Mohammad Mahdi KHAWARI |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
7 | Noham ABDELOUARETH |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Noah-Perryck FEYS |
Lasung | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Khalil MOHAMAD |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ilyas KESKINER |
OTC Bonn | Germany |
2 | David Mihail MIHAIL RUJA |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
Cadets C Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Marie HOETERICKX |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Skye LEMMENS |
HTA | Belgium |
2 | Sara ORFE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
3 | Inte REYNDERS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
4 | Kato PLAISIER |
Chingu Alken vzw | Belgium |
5 | Manal NEBBAS |
Taekwondo Kriss | Belgium |
6 | Aya EL ALAOUI |
Brussels Taekwondo Team | Belgium |
7 | Nasrin AHMED |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
8 | Malika AGIRBAS |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
9 | Louise OSTYN |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
10 | Souheila TAHRAOUI |
Brussels Taekwondo Team | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Laura BELJAARS |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Zümra EFE |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | NAHLA DEGRYSE |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
4 | Yuna REYNDERS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
5 | Lanie REYNDERS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
6 | Noor VANDORMAEL |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
7 | Merel TREMMERY |
Taekwondo Chindojang Menen | Belgium |
8 | Jenna BENKHATTOU |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
9 | Nasrin AHMED |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
10 | Meyssa BOUJOUF |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
11 | Charline PAUWELS |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Audrey PALLISTER ALVAREZ |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
2 | Axelle GALA |
HTA | Belgium |
3 | Meryem ORFE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Gauri KARTHIKA |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
5 | Farah BOUGHALEB |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
6 | Nisa TIGHADOUIN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
7 | Kheira AGIRBAS |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
8 | Elisa CANTELLA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Antonia DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Femke STEENWERCKERS |
ILYO Aarschot | Belgium |
3 | Joni WILLEMS |
ILYO Aarschot | Belgium |
4 | Lyana WOJCIECHOWSKI |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
5 | Lina EL BOUTAKMANTI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
6 | Fatima BOUHMIDI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Noa VERHAEGEN |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Khloe D'HAESELEER |
Daeryon Aalst | Belgium |
3 | Yara HAFIDI |
Taekwondo Dongji | Belgium |
4 | Feza JACOBS |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
5 | Belinay DURUSOY |
Keumgang Genk | Belgium |
6 | Nisa OZCAN |
Keumgang Genk | Belgium |
7 | Oumnia DRIESEN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
8 | alysha EELEN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
9 | Sara YANGINCI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Léa CONSTANT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Zülal ÖNCü |
Daeryon Aalst | Belgium |
3 | Elise GRIMM |
OTC Bonn | Germany |
4 | Sarah-Mai VAN DUREN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zaynab EL ALAOUI |
Brussels Taekwondo Team | Belgium |
2 | Sara TAHRAOUI |
Brussels Taekwondo Team | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Manal HARIM |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
2 | Ines BOITEL |
Lasung | Belgium |
3 | Jolina ALTEN |
OTC Bonn | Germany |
4 | Oumayma AZZABI |
Academy Tiger Club | Belgium |
5 | CAMELIA TAYBI |
Academy Tiger Club | Belgium |
6 | MARWA MAMOUNI |
Academy Tiger Club | Belgium |
7 | Leyina NABAOUI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
Juniors
Juniors A+B
Juniors A+B Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Armaan DUBAR |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Sinan GUNES |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Fadi EL HAJJAJY |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | GHILACI MOAAD |
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM | Belgium |
2 | Thabo BEJARANO |
OTC Bonn | Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Michel YOUSSEF |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
2 | MOHAMED MEHDI AKKROUH |
Academy Tiger Club | Belgium |
3 | ADAM BELGHITI |
Academy Tiger Club | Belgium |
4 | Gabriel WILKIN |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jenne CRAB |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Wout DE LAFONTEYNE |
ILYO Aarschot | Belgium |
3 | Yassine OTHMAN |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
4 | Elias VAN KETS |
HTA | Belgium |
5 | Adil KARAOSMANOGLU |
OTC Bonn | Germany |
6 | Vince PLACIDO |
Keumgang Genk | Belgium |
7 | Joran VANDEBEEK |
Chingu Alken vzw | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Justin CONSTANT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Noah LEMMENS |
HTA | Belgium |
3 | Ayman BIBERLE |
OTC Bonn | Germany |
4 | Kaspien MOHAMMADI MOAF |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
5 | Naim GHORDOU |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
6 | Flavio CANTELLA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dylan MONFORT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Vladimiros KIRSANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Siddarth KUMAR |
Seongong | Netherlands, The |
4 | Luca WüNSCH |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
5 | Christopher WüNSCH |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
6 | Lander VANINBROUCKX |
Taekwondo Dongji | Belgium |
7 | Danil LAVROV |
OTC Bonn | Germany |
8 | Rafik ABERKANE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
9 | Reda AZZABI |
Academy Tiger Club | Belgium |
10 | Seppe MOERMANS |
Keumgang Genk | Belgium |
11 | William SMOLDEREN |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
12 | Yanisse BEN SAïD |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lasse REIGERSBERG |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Timéo GRIBAUMONT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Diem VANNESTE |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
4 | Evan HAVERHOEK |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Angel KIRIMOV |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Reda AFFRANE |
Chingu Alken vzw | Belgium |
3 | Naim SALKIKI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
4 | Alessandro DALLEO |
Taekwondo Kriss | Belgium |
5 | Magnus MØLLER |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jay KUNNEKES |
KTA Groningen | Netherlands, The |
Juniors A+B Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Heavensley ORTIZ ROMERO |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Cherlynn NGUYEN |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Marwa FATMI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
4 | Nesrine BOULAKJAR |
Brussels Taekwondo Team | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Olivia PICCI |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
2 | Zoë LEMMENS |
HTA | Belgium |
3 | Feline ROOZENDAAL |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | OCELIANE PIERARD |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
2 | Yasmin KHLIFI |
OTC Bonn | Germany |
3 | Ninthe ROOZENDAAL |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Israa TOUHAMI |
OTC Bonn | Germany |
2 | Xavienna BELGRAEF |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
3 | Elinne LAMPROYE |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
4 | Joanna ROWECKA |
Taekwondo Chindojang Menen | Belgium |
5 | Asya ULKER |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lisa VRöSCH |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
2 | Umamah BACHARWALA |
OTC Bonn | Germany |
3 | Marwa BOUYAHIA |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Sophia KOOTER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
5 | Luna QUINT |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
6 | Mira BENSARI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
7 | Merve ARAS |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Feyza KILIC |
HTA | Belgium |
2 | TASNIM TOULNI |
Academy Tiger Club | Belgium |
3 | TJ DAVID RICHARD |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Neomi VERHEIJ |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
5 | Imane AMRIR |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
6 | Ferriel SOUCI |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lara OZDEN |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | JANNA DEBZA |
Academy Tiger Club | Belgium |
3 | Berra ERBAS |
Keumgang Genk | Belgium |
4 | Kayssa LOMBE |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
5 | kjenta WOUTERS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
6 | Daniëlla OOST |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lore CUYPERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Melike KILIC |
HTA | Belgium |
3 | Eva KEESOM |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Noeëlla VAN DAMS |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
5 | Asma LOMBé |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
6 | Caitlin BOER, DE |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
Juniors C
Juniors C Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jesse KLOK |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Mathias KOKINIDIS |
Keumgang Genk | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Tugra KIROGLU |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Adam ENNOUAR |
Academy Tiger Club | Belgium |
3 | Abdellak Omar MOUFOK |
Taekwondo Kriss | Belgium |
4 | Hamza EMIRDOGAN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
5 | Ilias BOUAISSI |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
6 | Ayman AMACHAYBOU |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anel HASIMOVIC |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
2 | Berat ACER |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
3 | Haddouti AYMAN |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Issam EL BARKANI |
Daeryon Aalst | Belgium |
2 | EL MAACHI JAWAD |
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM | Belgium |
3 | Lev PESKOV |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Victor TAS |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
5 | Wassim GHAILAN |
Academy Tiger Club | Belgium |
6 | Mathias SINTY |
Lasung | Belgium |
7 | Naserullah FAIZI |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
8 | Mohammed EL BAKKALI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
9 | Santiago MARTINEZ DUARTE |
Taekwondo Kriss | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | HAMZA EL HAJI EL OUAHABI |
Academy Tiger Club | Belgium |
2 | Mostafa FAIZI |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
3 | Naut STUIFZAND |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Maarten BULTS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
5 | Arthur NAVIAUX |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
6 | Aaron OOST |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yassir CHILAH |
OTC Bonn | Germany |
2 | Lemmy PARREYN |
Taekwondo Chindojang Menen | Belgium |
3 | Mesut DEVECI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Lorenzo RODRIGUEZ CANTELLA |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Najeeb DINMAHOMED |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Casper SUTTELS |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
3 | Deniz YILMAZ |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
4 | Bernard Junior MISMAN |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Bram BRUURS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
2 | Etan VIATOUR |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Gust PENDERS |
Chingu Alken vzw | Belgium |
Juniors C Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Feline ROOZENDAAL |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Melda SERBEST |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hanae KAROUN |
Daeryon Aalst | Belgium |
2 | Yanaika TIMMERS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lena YAHIA |
OTC Bonn | Germany |
2 | Naomi VEENSTRA |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
3 | Nour FALLAH |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Léa LECHARLIER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Elisa GRANDJEAN |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Tuana KOSE |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
2 | Myriam HADDACHA |
Daeryon Aalst | Belgium |
3 | Lisa TESSARO |
DYNAMICTEAM JUPRELLE | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sahra KARAKAYA |
Taekwondo Dongji | Belgium |
2 | Berra ERBAS |
Keumgang Genk | Belgium |
3 | Zelal ARAS |
Taekwondo KYORUGI Antwerpen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Aya JOUL |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
Seniors
Seniors A+B
Seniors A+B Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jarne LEMMENS |
HTA | Belgium |
2 | Riad EL IBRAHIMI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Marwane HAMMANI |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
2 | Issame KASDAOUI |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
3 | LUCAS PIERARD |
Tollyo academy charleroi | Belgium |
4 | Daoud BOUCHOUARI |
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM | Belgium |
5 | Fares AMRIR |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Marijn MIK |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Robert LUCIANO D’ALVE ZINK |
HTA | Belgium |
3 | Amin RABEH |
OTC Bonn | Germany |
4 | Toon BERT |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
5 | Joram BOON |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
6 | Kaj ZANONI |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
7 | Dario WOUTERS |
Taekwondo De Tijgers | Belgium |
8 | Dorian BOUILLON |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
9 | Amine DERAI |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | David MURESAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Olav REIGERSBERG |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Feie KINDERMANS |
ILYO Aarschot | Belgium |
4 | Sjoerd VAN DER MEER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
5 | Rodions GRISKEVICS |
Keumgang Genk | Belgium |
6 | Mohammed JEBAR |
Taekwondo Kriss | Belgium |
7 | Sjoerd VAN DER MEER |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
8 | Emil BREGNBALLE |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Tayssir ARRASSEN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Jeffrey DIJK |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Karim AL HISNAWI |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
4 | Cihan KARABACAK |
Keumgang Genk | Belgium |
5 | Pascal NIKS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
6 | Ted BRILHUIS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
7 | Pietro DALLEO |
Taekwondo Kriss | Belgium |
8 | Dion WEIDUM |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Chiel NIJHUIS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
2 | Thieu BEELE |
Chingu Alken vzw | Belgium |
3 | Sam VERSCHUREN |
Taekwondo Kriss | Belgium |
4 | Jermaine JANSSEN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Manuel POLLET |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Thomas BOEYKENS |
Taekwondo Dongji | Belgium |
3 | Hamza EL HAMDOUCHI |
OTC Bonn | Germany |
Seniors A+B Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Asli AYDIN |
Keumgang Genk | Belgium |
2 | Imane KALIM |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
3 | Sarah UZUN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Chayma BOUKABOUS |
Taekwondo Loos Academy Ligue Hauts de France
|
France |
2 | Insaf RAFI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mira KIM |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Hanne TORFS |
ILYO Aarschot | Belgium |
3 | Ahlam BOUMRAH |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Iris DE RIDDER |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Amelia KEIZER |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
3 | Melisa KARASAM |
Taekwondo Kriss | Belgium |
4 | Adriana POTTIER |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
5 | Caroline Bjerring RASMUSSEN |
Risskov - Denmark | Denmark |
6 | Mansouria DERAI |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Edina MURESAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Lennie MANGEN |
Taekwondo Team Beckerich | Luxembourg |
3 | Soumaya EBNOUTALIB-CHETOUI |
OTC Bonn | Germany |
4 | Shanti RUSKA |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
5 | nouhayla TALHA |
Academy Tiger Club | Belgium |
6 | Jessie VORDERMAN |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
7 | Lydia LOUTER |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
8 | Lynn VERBINNEN |
Jibjung Taekwondo | Belgium |
9 | Houda TAOUIL |
Jeong-Sin | Belgium |
10 | Daphne STAMOU |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eline OP DE LOCHT |
AC GEWE WELLEN | Belgium |
2 | Widad SABRI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Samuela DE BOER |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Famke KLOOSTERMAN |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
Seniors C
Seniors C Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Leandro STICCHI |
Keumgang Genk | Belgium |
2 | Mohamed KHOUALED |
Taekwondo Chindojang Menen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Younes KAHLAOUI |
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM | Belgium |
2 | Zion TWUM |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
3 | TIM Mathieu RUBBENS |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Diego SPITAELS |
Sin Nyon Oudenaarde | Belgium |
2 | Owen VERMEULEN |
Taekwondo Chindojang Menen | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mohammed EL KHALFIOUI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Natan VAN DER LINDEN |
Keumgang Genk | Belgium |
3 | Haroon SAFI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
4 | Gianni RAMAEKERS |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mike VERPLOEGH |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | DEAN VAN RIEL |
Taekwondo Kriss | Belgium |
3 | Rayan BEN SAïD |
Lion’s Taekwondo academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Junior FRANSISCO |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
Seniors C Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elfrida BYTICI |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | MaÏtè MANSSENS |
Taekwondo Club Kourosh Roeselare | Belgium |
2 | AMINA MILLOUDI |
Taekwondo Kriss | Belgium |
3 | Adhin ZAREEF |
Taekwondo Kriss | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Laila NOUADER |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lina EL ABBOUTI |
Academy Tiger Club | Belgium |
2 | Maaike BOERMA |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zoé SCHYNS |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anaelle DESBESEL |
Lasung | Belgium |
Masters 35+
Masters 35+ A+B
Masters 35+ A+B Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Erwin MERCIER |
Infinity Taekwondo Academy | Belgium |
Masters 35+ A+B Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fabienne BOUILLON |
Ultimate Team Taekwondo Essalem | Belgium |