Individueel
Individueel A-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Meggy KERSTEN Awaiting payment
|
Yoo Sin | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Raf ICKENROTH |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Dynant VISSER |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
3 | Thomas KAMPMEIJER |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Natalia KOOLT, TER Awaiting payment
|
Yoo Sin | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sander DIJKHUIZEN |
Taekwondo Centrum Alkmaar | Netherlands, The |
2 | YANNICK PRINCE BATCHI Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
3 | ALPHONSE VLADMIRE NDIKITA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | BANANGA JOBILENDO Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lynn WIGGERS |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Amber GATZEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
3 | Emma HUIZINGA |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
4 | Sharon HUIZENGA Awaiting payment
|
KTA Groningen | Netherlands, The |
5 | Chantal HUIZENGA Awaiting payment
|
KTA Groningen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Milan Laursy BIKOUMOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | HUGOR STYVEN VLADMIRE Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
3 | NSIMBA MINOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | AUREY THEDU LOUBAYI KIMANY Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
5 | JUNIOR CHRIST URFE BONGO MABIALA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
6 | Arian OLDE KALTER Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
7 | Dimitri HERMANS Awaiting payment
|
Taegeuk Ophoven | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Christela ENGUIEN DZON Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | OUMAR DJOMBDRA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
3 | JUVETE Laetitia MIOUDI Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | Andrea VANLOON Awaiting payment
|
Taegeuk Ophoven | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Berry HENDRIKS |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Michael ROSA |
Taekwondo Centrum Alkmaar | Netherlands, The |
3 | DJESS AMABICK MAYOKA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | Michiel STOOP Awaiting payment
|
Yoo Sin | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Naoufel KOUSSANI Awaiting payment
|
Fighter Taekwondo Academy | Canada |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nico BAKKERS Awaiting payment
|
Taegeuk Ophoven | Belgium |
Individueel B-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lynn KUNNEKES |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Lynn STEENBERGEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
3 | Famke LIGHAAM |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
4 | Evi KEMP |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jozua VERHOEVEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Arda ASLAN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Eren ASLAN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
4 | Victor WITLOX |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
5 | Twan MENSINK Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
6 | mahdi SJAHIEN Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
7 | Yindee KEMERINK OP SCHIPHORST Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Brechje VISSER |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Carleijn VRIELINK Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
3 | maryam EL ALLAOUI Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
4 | nissrin GELTI Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
5 | lina EL FARISSI Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
6 | Maja MYSZKA Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | JEAN PRECIEUX MPASSI Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | Gijs HOMMELS Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Noa CARIS |
Hwarang Maaseik | Belgium |
2 | Chelsey HOCEVAR |
Hwarang Maaseik | Belgium |
3 | Carolina SALDANHA |
Hwarang Maaseik | Belgium |
4 | Sandee KEMERINK OP SCHIPHORST Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
5 | Mirthe NOMDEN Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
6 | Nynke VAN HAREN Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
7 | Kyara SCHROYEN Awaiting payment
|
Taegeuk Ophoven | Belgium |
8 | HIBA AKOUZDAME Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
9 | OUMAIMA MEDHAR Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | GERCIA PROMESSE BAHOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | nun NGUYEN THANH NGAN Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
3 | SARA AYNAOU Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
4 | Nynke TER HEIDE Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | FISCHOFFE ISIS ELGA NGOMA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | MELAINE GOOD LOVE MASSENGO-MILANDOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jesse EIJSBROEK |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
Individueel C-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Djavar VERHEZEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Mete ASLAN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Chuck-Man CHAN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sarah VAN DINTHER |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Nova VAN OS |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
3 | LINSEY LE Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mohammed ALI |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
2 | Lionel VAN ELCK |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Shaun VOETS |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
4 | Ibrahim SOUAI |
Hwarang Maaseik | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Benthe KLUTEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Natalia VERHEIJEN |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
3 | Hailey EYSBROEK |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
4 | Bo DE HEER Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
5 | Jasmijn JOCHEM Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
6 | Linde JOCHEM Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
7 | Sienna VAN HORNE Awaiting payment
|
Taegeuk Ophoven | Belgium |
8 | Sarah HERMANS Awaiting payment
|
Yoo Sin | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yente ICKENROTH |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Danilo DI GENNARO |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Demi STEVENS Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
2 | Anne ZWIJNENBERG Awaiting payment
|
Budovereniging Hantei | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kevin JAEGER Awaiting payment
|
TKD Stengefort | Luxembourg |
Individueel D-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dani LAAT |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | Taha ASLAN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Florian PROFIJT |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elin SCHNABEL Awaiting payment
|
pal-jang | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lukasz GEBURA |
Chung Moo Aarhus | Denmark |
Paar
Paar A-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hedik Cedrick vladiel M' BONGO-GWAKETZ Milan Laursy BIKOUMOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | Christela ENGUIEN DZON Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
3 | BATH ALFRED YSIS NTANDOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | NSIMBA MINOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
5 | AUREY THEDU LOUBAYI KIMANY Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
Paar B-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | GERCIA PROMESSE BAHOU DIEUVEIL DACLUCH MERCIE BOUKA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
Team
Team A-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dynant VISSER Juri KULAS Thomas KAMPMEIJER |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ALPHONSE VLADMIRE NDIKITA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | Prince Mignon BIKOUTA la Jonathan BOUASSA TANDIA Rosny MATADI NKOY Awaiting payment
|
DIABLES ROUGES | Congo |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lynn WIGGERS Amber GATZEN Emma HUIZINGA |
Sportcentre Reflex | Netherlands, The |
2 | LYZIE MERCIA SAMBA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Milan Laursy BIKOUMOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
2 | Hedik Cedrick vladiel M' BONGO-GWAKETZ Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
3 | BATH ALFRED YSIS NTANDOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
4 | BIZZI ARMEL KOUSSINSA Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |
Team B-klasse
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Carolina SALDANHA Noa CARIS Chelsey HOCEVAR |
Hwarang Maaseik | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Paolo Reine Santi NDOULOU Awaiting payment
|
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO | Congo |