Children
Children / Men
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | DAVLATSHOH MUSOEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | Akhmejanov EMIR |
Club Delfin | Kazakhstan |
3 | Saitnabiyev KHONDAMIR |
Club Delfin | Kazakhstan |
4 | PARVIZJON BAKHTIYOROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | AL-AMIN XATAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | VIDADI MAMMADLI |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
7 | ALISAJJOD IKRAMZODA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Turobbek DILMURODOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
9 | Бақдәулет Рауанұлы |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
10 | SHOHJAHON SHARIFOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
11 | TIMUR NEMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
12 | MURA D HASANZADA |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
13 | Bekzod XUDOYNAZAROV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
14 | SHARIFJON RAKHMATOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
15 | TEMURBEK AKTAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | Yuldashev BILOL |
Lees Team | Uzbekistan |
17 | Denisov NIKITA |
Lees Team | Uzbekistan |
18 | SAMANDAR FAKHRIDDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
19 | Tolegen ERGALI |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
20 | ALISHER KHAMRAYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
21 | Alisher JOLDASBAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
22 | Muhammadyusuf AKMALOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
23 | AMIRBEK ASHUROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
24 | JAMOLJON DJUMANAZAROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
25 | SAMIR SOBRJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
26 | AZIZJON ABDUKHALIKOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
27 | SHAKHRUZ BAZARBAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
28 | ANISJON ASLAMJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Amir KOCHETKOV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Li VLADIMIR |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | ALEKSAN NEDELKO |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | Асыл Бегалы |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
5 | KHAMZA KHAMZAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | MALIKJON USANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | Ismoil RUZIBOEV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
8 | Bilol BEKMURODOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
9 | Amirali AKHMETZHANOV |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
10 | Muhammad DILSHODOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
11 | Aziz ABDUMAJIDOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
12 | Арсен Бекзатулы |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
13 | Дамир Аскар |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
14 | Aqilbek ADILBAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
15 | Husanboy XAKIMBAYEV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
16 | Husan TURSINOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
17 | UMAR SHAMSIDDINOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
18 | JASURBEK NAIMOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
19 | KHIKMATOV OZODBEK |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
20 | SHAKHZOD SHUKHRATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
21 | SHAKHZOD SHUKHRATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
22 | AKRAM KADIROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
23 | MUSLIM MURODILLAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
24 | SJOHJAHON ALMAMADOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Abubakr RUSTAMOV |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
2 | Zhumadullayev ZHASSUR |
Club Delfin | Kazakhstan |
3 | SHOHJAHON ISMAILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | SARDORBEK NURILLOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | OLMOSJON DJALILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | IMRONBEK KAMOLOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | TOHIR UKTAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Timur AHTAMOV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
9 | Seyhan MINGKOBILOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
10 | MuhammadAli ISMOILOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
11 | SAMIR SALOMOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
12 | USMONBEK KHAYDAROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
13 | FAYZULLO RAXMATULLOZODA |
Team GISSAR | Tajikistan |
14 | Sodiqjon SODIKOV |
Olympia taekwondo WT | Uzbekistan |
15 | MUHAMMADAMIN KUVONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | Otabekov OGABEK |
Lees Team | Uzbekistan |
17 | ALIJON ABDUVAKHOBOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
18 | Akbar SOBIRJONOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
19 | Ibrohim XAKIMOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
20 | Абуали Абен |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
21 | Ramazon MUSABOEV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
22 | Xaidar BEKBAULIEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
23 | Hasanboy XAKIMBAYEV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
24 | Hasan TURSINOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
25 | SHAKHRUZBEK KABILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
26 | ZAFAR MULLADJANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
27 | MUHAMMADALI JAKHONGIROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
28 | PYOTR DANCHENKO |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
29 | SATTORBEK ZIYODULLOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | TEMIRLAN ADEMBEK |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Ramzan AKHMEDOV |
Mamlyuk KCHR | Russian Federation |
3 | Abdulfayz NORMAMATOV |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
4 | VOHID SALMANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | AZIZBEK XOLIKULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | Abdurakhim SHEIKH ISKANDER |
Club Delfin | Kazakhstan |
7 | Patchakhanov MUSLIMBEK |
Club Delfin | Kazakhstan |
8 | Batyrbay KUTLUGBEK |
Club Delfin | Kazakhstan |
9 | ODILJON ABDUKARIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
10 | Ismoil ABDURAHMONOV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
11 | FARRUX MAMARAYIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
12 | Muhammadyamin AMANKULOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
13 | TIMURBEK NASRIDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
14 | MIRONSHOKH SAFAROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
15 | Yermekuly SHYNGYS |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
16 | Abdullin SATYBALDY |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
17 | JAHONGIR KHURRAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
18 | ELEAZAR BULATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
19 | MUKHAMMADJON BAKAYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
20 | ADIZOV ASILBEK |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
21 | ANZOR SAMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
22 | MIRZOKARIM FARKHODOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
23 | KHUSEN KHAKIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | DMITRIY KAN |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | XUSEN GULYAMAMADOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Akmal ASHIRALIYEV |
Yangiyul Taekwondo Academy | Uzbekistan |
4 | SARDORBEK ASHUROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Bogdan DONSKOY |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
6 | Amir JALALOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
7 | BEKHRUZ ERKINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | ADXAM NORBOBOEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
9 | BEKHRUZ ERGASHOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
10 | Arslanbek NAWRIZBAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
11 | Mansur MURZABAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
12 | Shohruhbek BAXTIYOROV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
13 | Yoqub ZAYITOV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
14 | ALIBEK IRKINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yelnur MEDAKHMET |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | YERMEKBAYEV YESKENDIR |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | ALTAIR TSAY |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
4 | MALIKSHOH MUSOEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Алихан Абенов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
6 | Ashraf SHOHRUKHOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
7 | SHOHJAHON NUSRATILLOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | NAVRUZJON AMINJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
9 | Ернар Оспангали |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
10 | Abdimajidov SANJAR |
Lees Team | Uzbekistan |
11 | ERKINJON ERKINOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
12 | MUKHAMMADALI DJURAKULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
13 | ISLOM MARDIBOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | NURASYL TYULYUSHEV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Али Темиров |
Fozilov Team | Tajikistan |
3 | IBROHIMJON KAKHOROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | FATEH SULTANLI |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
5 | SUBHAN RZAYEV |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
6 | Muhammad RUZIYEV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
7 | Akromov MUHAMMADAMIN |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
8 | Aliyar BAKHITZHANOV |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
9 | Fozilov KHUMAYUN |
Lees Team | Uzbekistan |
10 | Bilolbek QURAMBOYEV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
11 | DIYORBEK ABDUSALIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dmitriy KIM |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
2 | ABBOSBEK ANVARJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Amirshoh ISMATOV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
4 | UGUR MİRZALİ |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ELSHOD ADXAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | Sultanbek RUSTAMOV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
3 | Akmalbek IBRAXIMOV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
4 | Амир Темиркулов |
Dream team | Kyrgyzstan |
5 | Temurbek XOSHIMOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
6 | ANASJON CHAQONOV |
Team GISSAR | Tajikistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kirill HWAN |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
2 | DONIYOR KARIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | MAXMUDJAMOL ZAIDOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | SHOHJAHON OLKHOMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | JAHİD İSMAYILZADA |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
6 | YUSIF ZEYNALLI |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
7 | NAIL AUKHADIYEV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
8 | Alijon BAXADUROV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
9 | Umarbek DAVRONBEKOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
10 | Aziz ABDURAHMONOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
11 | ANVAR ORTIKOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
12 | Siroj ABDUNAZAROV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
13 | Shamshod USMONOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
14 | JASURBEK ARASHOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
15 | NAVRUZBEK GAYBULLAYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
16 | JASURBEK DJURAMURATOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
17 | RUSTAM TUYMURODOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
18 | MIRSAIDBEK FAYZULLOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
19 | JASUR KHAKIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
Children / Women
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ADELINA RUSTAMOVA |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Veronika KAN |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | MADINAKHON BOTIRKHONOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | SAFIYA TAXIROVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Iqbola ATAXANOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fotimabonu KUDRATOVA |
TIGERS UZBEKISTAN | Uzbekistan |
2 | Zebo MIRZAABDURAHMONOVA |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
3 | Камила Асқарқызы |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | Baltabay AMINA |
Club Delfin | Kazakhstan |
5 | Causis KAROLINA |
Lees Team | Uzbekistan |
6 | Aidana BATYRBEKOVA |
Ala-Too team Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
|
Kyrgyzstan |
7 | Zarnigor FARXODOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Аружан Советхан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | Albina MAXSETBAEVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
3 | ZAHROBONU JURAKULOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Rukhshona GANIJONOVA |
TIGERS UZBEKISTAN | Uzbekistan |
2 | Айзере Кеилумжай |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
3 | BAHORA ERGASHEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | Emili LI |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
5 | Shukurjon Bonu JUMANIYOZOVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | KORKEM SERIKBAY |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Адия Есімжан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
3 | Sevara MIRZAYEVA |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
4 | Oysha ALLAMURADOVA |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
5 | MOKHINUR IBODOVA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
6 | Asalxon NIZOMADDINOVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mariya SURENINA |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Durdona SHOKIRJONOVA |
TIGERS UZBEKISTAN | Uzbekistan |
3 | Guljaxan TILEWMURATOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
4 | SELINA KUZIEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Аиша Тольбаева |
Dream team | Kyrgyzstan |
6 | SAFINA KOTOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ELIF ANVAROVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | Bakhramova SORABONU |
Club Delfin | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nozimaxon NOSIRJONOVA |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | KARIMA ZHAMBYL |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | MEXRIBON BAYONOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ALIYA MAMMADLI |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
2 | Khanyshai ZHUMAGULOVA |
Ala-Too team Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
|
Kyrgyzstan |
3 | Kim YASMINA |
Lees Team | Uzbekistan |
4 | MUSLIMA DILMURODOVA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
Children
Children / Men
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | DMITRIY POKUSSOV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | ILLARION TKACHEV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | Аслан Наурызбай |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | Sanjar ERGASHBOYEV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
5 | TEMURJON TEMUROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | Pak ALEKSANDR |
Lees Team | Uzbekistan |
7 | Алихан Нурлан |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
8 | Омар Толепберген |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
9 | Абзал Аскар |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
10 | Абилхайыр Максат |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
11 | Хамза Жанатбек |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
12 | ULUGBEK AKBAROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
13 | Nurislom SHAYMURADOV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
14 | LAZIZ ABDUKHALIKOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
15 | SHUKHRAT KHAMRAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | EMINA FAZILOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | AMIR ZHOMART |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | ARSLAN MAXAMADMURADOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Ayubxon ALIMOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
4 | Iskandar G’AYRATOV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
5 | Алихан Максат |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
6 | Ахмет Темиргали |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
7 | MUHAMMADAMIN MURADULLAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Бек Али Даулет |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
9 | Алихан Оразтай |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
10 | Иса Ермуханбет |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
11 | Сакнур Сапи |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
12 | Zaxiriddin IBRAGIMOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
13 | Umar QUDRATOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
14 | DAMIR MUKHADDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
15 | IMRAN ISMOILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | DIYOR AKHMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Absattarov BOBUR |
Club Delfin | Kazakhstan |
2 | SHOHRUX ISMAILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | RUSLAN KHASANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | JASUR MARUFOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Бекболсун Мамасалиев |
Dream team | Kyrgyzstan |
6 | DAYAN ISHBOEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | Imron NAZAROV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
8 | Mahmudjon ALIMOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
9 | Shavkat SULTANOV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
10 | Zafar AKBARALIYEV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
11 | Imron ISLOMOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
12 | MUSLIMBEK MUSTAFOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
13 | MUHAMMADRASUL OLIMZODA |
Team GISSAR | Tajikistan |
14 | MuhammadAmir ISMANOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
15 | HAYOTBEK MUSURMANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | DAVLATBEK MUSURMANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
17 | Maksumov SAMUIL |
Lees Team | Uzbekistan |
18 | Nurmuhammed ALIBAEV |
Ala-Too team Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
|
Kyrgyzstan |
19 | BEKMUROD AXTAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
20 | Али Кайрат |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
21 | Dulat PARKAT |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
22 | ALIBEK ASATILLOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Влад Кан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | Abdukadirov ABDULLAZIZ |
Club Delfin | Kazakhstan |
3 | JASURBEK DURDIBOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | ALIXAN SADIKJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | BILOLJON GIYOSIDDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | NASRULLO MAZORI MUHAMMAD GULOM RASUL |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | Медет Кауымбай |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
8 | AKBAR TAGİYEV |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
9 | Umar NIGMATULLAEV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
10 | Muhammadrizo ZOIRMATOV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
11 | RASULJON SANAKULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
12 | Rustam GAFUROV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
13 | Samir RAJABBOYEV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
14 | RUSLAN MAKSUMOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
15 | SARVARBEK KHAYITBIYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
16 | Ahmad ISLOMOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
17 | ABUBAKR AZIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
18 | Davlatov ABDULAZIZ |
Lees Team | Uzbekistan |
19 | YOSINBEK MURODULLAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
20 | Ерасыл Бакберген |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
21 | XASAN RAXMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
22 | Abrorbek ABDUMUTALIBOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
23 | Isfandiyor ISMAILOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
24 | Alisher FARXATOV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
25 | AYUBKHON KHOSHIMKHONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
26 | BAKHROM BAKHODIROV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
27 | IBROKHIM ZAYNIDDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Салех Бахшиев |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | Abdiraxman DJUMANAZAROV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
3 | JAHONGIR NARIMMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | JONIBEK TURAQULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | SHAVKAT ISMOYILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | ABUBAKR AZZAMKULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | MUZAFFAR ATAMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Afruzjon ABDUGAFFAROV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
9 | DAVID MAGAY |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
10 | RUSTAM GULOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
11 | MUHAMMADJON SAIDOV |
Team GISSAR | Tajikistan |
12 | ALAN ISMAILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
13 | Azizbek XUSHVAQOV |
Olympia taekwondo WT | Uzbekistan |
14 | Yun ARTUR |
Lees Team | Uzbekistan |
15 | Нұрсұлтан Мәдіхан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
16 | Khamza ZHANYSHOV |
Ala-Too team Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
|
Kyrgyzstan |
17 | Muhammadali RIXSIBOYEV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
18 | Алихан Шаймерденов |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
19 | AMIRJON ABDUNABIYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
20 | KAMRONBEK AKHMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Taras FEDULOV |
SPARTA TAEKWONDO TEAM | Uzbekistan |
2 | Islom DAMIROV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
3 | Алан Құлмахан |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
4 | FIRUZ FARIDUNOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Ролан Сагатбек |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
6 | Али Тугелбай |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
7 | Багдаулет Еркин |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
8 | Rufat RAYIMBERGENOV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
9 | TIMUR NASIMBOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zafar NARMURATOV |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
2 | Firdavs KUDRATILLAYEV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
3 | Odilxo’dja XUSANOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
4 | Ignatyev DANIEL |
Lees Team | Uzbekistan |
5 | Ален Оразхан |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
6 | Kirill STEFURAK |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
7 | Allayar JETPISBAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
8 | Baburbek BAXTIYAROV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Akrom ANVAROV |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
2 | Eldar GOZHALIMOV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | AMAL SHARIPOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | SARVAR SSHUROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | ISLOMBEK XAITOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | Jafar ABDUXALIKOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
7 | AMIRBEK ALIYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
8 | Azizbek AZIMOV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
9 | BEKHRUZBEK KABILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
10 | AMIR NASIMBOYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dilshodbek ABDUGANIYEV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
2 | Javohir UBAYDULLAYEV |
NAVOIY REGION | Uzbekistan |
3 | DJABBAROV ABUBAKR |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | SHOKHRUKH IBODULLOEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | ARTYOM FEYZULLAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Райымбек Холикул |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | AZIZBEK NUTFULLOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
5 | FAZILYA SEYTMEMETOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
Children / Women
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Жаңылай Анвар |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | PARISA SHARIFULLAYEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Айшат Анвар |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | OTABEK SHARIPOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Аянур Абдраман |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
4 | Ruxshona QURONBOYEVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | IYMONA ILXOMOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | Rayana SHAVKATOVA |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
3 | FATIMA ABDUSALOMOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | ZABARDAST MARUFOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | DILBAR MUXSINOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
2 | JASMINA BAZARBAYEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Miyassar QAYUMJONOVA |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anna KIM |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
2 | E’zoza SAMANDAROVA |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
3 | ZUXRA ABDUSALOMOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | AFRUZA BAKHTIYAROVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Райшат Салимжан |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zorina SALIMBEKOVA |
Olympia taekwondo WT | Uzbekistan |
2 | SABRINA RUSLANOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zarnigor ALLABERGANOVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
2 | JURAMURODOVA KHADICHA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Марьям Бурамбаева |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
Cadets
Cadets / Men
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Konstantin KATAYEV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Kirill KALETA |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
3 | AMIRJON TILAVKULOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | ZARIFJON XUSENOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Artur AKHMETOV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
6 | Firdavs ABDIRAIMOV |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
7 | Абдурахман Қурманали |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
8 | Мұхамедияр Жұмабек |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
9 | Самир Сабырхан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
10 | Тельман Наврузов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
11 | Suhrob SULTONOV |
Yangiyul Taekwondo Academy | Uzbekistan |
12 | Abdukakhkarov BEKHRUZ |
Club Delfin | Kazakhstan |
13 | Sovurbek QALANDAROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
14 | DONIYOR AKBAROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
15 | MURODKHON BOTIRKHONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
16 | AKHMED ABDUJALILOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
17 | KHUMOYUN GIYOSIDDINOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
18 | Нұрдаулет Ибрагим |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
19 | Valeriy KIM |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
20 | Sadulloh RUZIBOEV |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
21 | NODIRJON BOBOMURODOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
22 | IKROMIDDIN MUHAMMADJONI |
Team GISSAR | Tajikistan |
23 | DOSZHAN APEN |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
24 | Azim TALGATOV |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
25 | Yuldashev BOBUR |
Lees Team | Uzbekistan |
26 | Kamron YERGASHEV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
27 | Muhammad Ali MAMURJONOV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
28 | Диас Байдуллаев |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
29 | Адилет Санатулы |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
30 | Akmal NAZAROV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
31 | MIRONSHOKH RADJABOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
32 | FIRDAVS YUSUPOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
33 | Roman PAK |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
34 | SOBIRBEK SULAYMONOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
35 | SHODIYORBEK SHARIFOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
36 | JONIBEK UMIDOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
37 | Ryzhuk YAROSLAV |
Lees Team | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ruslan KELLER |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | ASADBEK SOLEEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Рамазан Абдырахман |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | Умид Адилбаев |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
5 | ABDULAZIZJON AKHROROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
6 | OGABEK KHABIBULLAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | ISFANDIYOR KELDIYOROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | ABDULAZIZ ABDUVAKHITOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
9 | Абдулазиз Жорабаев |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
10 | Kamoliddin KHUSANOV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
11 | Firdavs SHARIPOV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
12 | AZIMJON KARAYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
13 | DAMIRJON ABDUNAZAROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
14 | MUHAMMADJON RASULOV |
Team GISSAR | Tajikistan |
15 | NURISLAM KOZHABAY |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
16 | SHUKRULLO KARIMOV |
Team GISSAR | Tajikistan |
17 | Ibragim ASHIMOV |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
18 | Ilkham POLATZHAN |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
19 | Kasimov FARKHAD |
Lees Team | Uzbekistan |
20 | Dilmuhammad BAXTIYOROV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
21 | Timur KURBANOV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
22 | Farxod MADALIEV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
23 | Sarkor KABILOV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
24 | Куаныш Каракыстак |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
25 | JAVOKHIR ZOKIRJONOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Мақсат Жандарбеков |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | ABUBASIR ERGASHEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | AZIZJON MUINDJONOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | MUHAMMADSODIQ NARZULOEV |
Team GISSAR | Tajikistan |
5 | Murodov SHAKHZOD |
Lees Team | Uzbekistan |
6 | Jasur ABDUNAZAROV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
7 | Tamirbek OTABEKOV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
8 | Sardor RAKHMATULLAYEV |
Lees Team | Uzbekistan |
9 | Bilolhon MANSURJONOV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
10 | Umar ATAMUHAMMEDOV |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
11 | JAVOKHIR ZOKIRJONOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
12 | SHIKHJAKHON TOLIBOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
13 | AMIRBEK VOKHIDOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
14 | Ryzhuk VLADISLAV |
Lees Team | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alan ZHUNUSOV |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Muxriddin JURABEKOV |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
3 | SAXIN ANVAROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | SAIDALI HAYDAROV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Dilshod MUKHAMMADKARIMOV |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
6 | Сардорбек Хасанов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
7 | AZIZBEK ABDUNABIYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Maqsadbek ALLABERGANOV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
9 | Artyom HAM |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
10 | Жанболат Торешов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
11 | Sultonbek NABIEV |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
12 | Abdulloh SHAVKATOV |
Nazaraliev team ( Coach Abdurahmonov ) | Uzbekistan |
13 | ALMIR ISMATOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
14 | EDEM MINBULAYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
15 | BAKHTIYOR ABDURAYIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ALDIYAR KAIYPZHAN |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | ARTYOM REUT |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | Roman TSOY |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
4 | Нұрхан Құлтөре |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
5 | Асыл Ережепов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
6 | Doniyorbek ERGASHBOYEV |
Yangiyul Taekwondo Academy | Uzbekistan |
7 | Madikhanov ZHASSURBEK |
Club Delfin | Kazakhstan |
8 | Adikhanov ARZUBEK |
Club Delfin | Kazakhstan |
9 | Nikolay KIM |
HWARANG 화랑 | Uzbekistan |
10 | AMIYRUN XASANOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
11 | Lutfullo XAYRILLAYEV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
12 | Maksatuly TEMIRLAN |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
13 | Saliyev AMIR |
Lees Team | Uzbekistan |
14 | Aydos JIYENBAEV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
15 | MARAT KARIMOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | RUSLAN LI |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Максим Хван |
МБУ ДО СШ "Лидер" | Russian Federation |
3 | Максим Хван |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
4 | Тимур Бекболатов |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
5 | Dawran TLEPOV |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
6 | Bexruzbek AZADOV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
7 | Azizbek YARASHEV |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
8 | NODIRJON ISOBEKOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
9 | Нурым Серик |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
10 | ABDURAKHMON GAYBULLOYEV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Abdurakhimov SHEIKHISLAM |
Club Delfin | Kazakhstan |
2 | Fazliddin XOKIMXOJAYEV |
JAR CLUB | Uzbekistan |
3 | ISLOM ILKHOMOV |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
4 | ISKANDER SEYTMEMETOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Максим Шарикпулов |
МБУ ДО СШ "Лидер" | Russian Federation |
2 | JAXONGIR KARIMOV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
3 | EMIR DASHUK |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
4 | RATMIR DASHUK |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
5 | Максим Шарикпулов |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
6 | Aldiyar KARIM |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
7 | ODIL VALIYEV |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
8 | Guseyn DJAKHANGIROV |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
9 | Dinmukhamed BAUYRZHAN |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | BAHODURZOD MUHAMMADI |
Team GISSAR | Tajikistan |
2 | Gulyamkhodjayev OTABEK |
Lees Team | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Smirnov NIKITA |
Lees Team | Uzbekistan |
Cadets / Women
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Амина Анвар |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
2 | Айзере Балғабаева |
Sport klub KYRAN | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Iroda DUSTOVA |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
2 | Mushtariy UROQOVA |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
3 | Зайнаб Байрамова |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | Shahina MURTAZAYEVA |
Nazaraliev team ( Masum ) | Uzbekistan |
5 | Gulsevar AZADOVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
6 | Sitora MUSABOEVA |
Nazaraliev Team | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Guzalkhon ABDURAKHMONOVA |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
2 | Злата Аккуратова |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
3 | Amina MALIK |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
4 | Bagdauletkyzy MEREI |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
5 | Aysanem ERDASHBAEVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
6 | JASMINA YUSUPOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Milana KALASHNIKOVA |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Мариям Құрманали |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
3 | Муслимабану Тулегенова |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
4 | Tumaris KAMILJANOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
5 | Jasmina ADILBAEVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
6 | EZOZAKHON RAVZALIYEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
7 | Muyassarxon ABDUVALIYEVA |
Tashkent city MATONAT TEAM | Uzbekistan |
8 | Kholbayeva SAFINA |
Lees Team | Uzbekistan |
9 | Eganberdiyeva SOLIKHA |
Lees Team | Uzbekistan |
10 | Maftuna ILXAMOVA |
XORAZM REGION | Uzbekistan |
11 | Tumaris JAMIYETOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
12 | SHAKHRIZODA AKRAMOVA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
13 | NURSHODA FAYZULLAYEVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sevinchkhon MEHMONALIYEVA |
TIGERS UZBEKISTAN | Uzbekistan |
2 | Azima AHMADJONOVA |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
3 | Rukhshona RAKHIMBOEVA |
TIGERS UZBEKISTAN | Uzbekistan |
4 | Виктория Костюнина |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
5 | VIKTORIYA ARENT |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
6 | Mukhamajan FATIMA |
Club Delfin | Kazakhstan |
7 | Jalilova Rabiya RABIYA |
Club Delfin | Kazakhstan |
8 | Даяна Кудайбергенова |
Dream team | Kyrgyzstan |
9 | Kamilla ABDUKHALILOVA |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
10 | NOZANIN SHIRINOVA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
11 | Балнұр Татилхан |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zilolakhon MUSAYEVA |
NAMANGAN REGION | Uzbekistan |
2 | Patritsiya KHEN |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
3 | Sofia KHEN |
Grandmaster Uzb | Uzbekistan |
4 | Sevinch SHAROFIDDINOVA |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
5 | Diyora XOLIQOVA |
Termiz Taekwondo club | Uzbekistan |
6 | ZHANIYA BAKIR |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
7 | Ұлбала Ескендір |
Sc mustafa atakent tkd club | Kazakhstan |
8 | AbdullayevaCharos CHAROS |
Club Delfin | Kazakhstan |
9 | JASMINA AKBAROVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
10 | Aigerim KALANOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
11 | Shodiyona KALMRATOVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Диана Ульяшина |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
2 | ALEXANDRA VACHSHENKO |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
3 | MILENA KUZNETSOVA |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
4 | Nursulu ERKINBAEVA |
KARAKALPAKSTAN | Uzbekistan |
5 | LALA İSMAYILZADA |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
6 | Afruza AMANKULOVA |
SHOKIN TEAM | Uzbekistan |
7 | MELEK İSMAYILZADA |
AZERBAİJAN TEAM | Azerbaijan |
8 | MUNISA SHAMSIYEVA |
BUKHARA REGION | Uzbekistan |
9 | Makhkambayeva FARANGIS |
Lees Team | Uzbekistan |
10 | Aizere SABYRZHAN |
Сдюшор 1 Алматы | Kazakhstan |
11 | KAMILA MATCHANOVA |
SAMARQAND REGION | Uzbekistan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Виктория Шальнева |
СРБИ "Запад-Восток" | Russian Federation |
2 | Aida GOZHALIMOVA |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | LINARA SERIK |
SC. DOSTAR | Kazakhstan |
2 | Айлин Кунафина |
Zhebe Taekwondo Club | Kazakhstan |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sarkiyeva DARINA |
Lees Team | Uzbekistan |