Pupillen
Pupillen B
Pupillen B Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Moesa SULTAN |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
Pupillen C Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Aramis MARGAIRA |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
2 | Emil GALBICHE |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
3 | Dominic DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Phurinath BUTCHA |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Malik MOHAMED |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
3 | Selim MOHAMED |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
4 | James QIU |
Flevokick | Netherlands, The |
5 | Hugo ZENG |
Flevokick | Netherlands, The |
6 | Tugrul Bey DALARSLAN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Max MANUCHARISHVILI |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Massine KRIM |
ANTONY TKD | France |
3 | Dani EL AJI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
4 | Simon HEYLEN |
ILYO Aarschot | Belgium |
5 | Jhe Shairo EUGENIO |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nizinyo THOMAS |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ismail ZINOUNE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
Pupillen C Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lanaya MAMI |
ANTONY TKD | France |
2 | Inara IDU |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Zeyneb DE HAAN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
4 | Mia QIU |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ava EL ADOULI |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Maya KELSLI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
3 | Lenthe EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | sarah ZINOUNE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
2 | soukaina MAGHNOUJ |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Emily LIN |
Flevokick | Netherlands, The |
4 | Oumayra EL BOUTAKMANTI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Liyana BELAHOUSSINE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Elisabetha VERBRUGGEN |
HTA | Belgium |
Aspiranten
Aspiranten A
Aspiranten A Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | MOHAMMED USLU |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Savva KIRSANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Arthur CILLEN |
Chingu Alken vzw | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Revi BHAGWANDAS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Alexandros KOURMPANOV |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | sem JIN |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Charalampos NTEMOURTZIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
Aspiranten A Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Maryam AMRAOUI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jeniyah BANDA |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lynn KUNNEKES |
KTA Groningen | Netherlands, The |
Aspiranten B
Aspiranten B Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Rhean KOSTER |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
2 | OSCAR KLIM-PETERSEN |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Salmaan SULTAN |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
2 | Sean CARDONA |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
3 | Liam DHEUR |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
4 | Jayden DIETZ |
Sidokwan | Netherlands, The |
5 | Riley POSSEMIS |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Christiano SOBOLI |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Semir MANOKU |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Anass EL KHALFIOUI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
4 | Robin BOULANGER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
5 | Colin HOORNWEG |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
6 | Safouan BATAH |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
7 | Jakob FRENTZEL |
Taekwondo Team Muensterland Nordrhein-Westfälische Taekwondo Union e.V.
|
Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jowi BUWALDA |
Taekwondo Club Papendrecht | Netherlands, The |
2 | Teun WALHAIN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Milan DE WITT |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Arda GULMEZ |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
2 | Rayan SANHAJI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
3 | Savi SPINOSA |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Raasam AMIRI |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
Aspiranten B Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Assiya DARKAOUI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Jamie WANROOIJ |
Taekwondo IJselland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Asmae DARKAOUI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Maysan RABEAI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Vjera VAN INGH |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Perdy STENZEL |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
5 | Vayenne KRIKKEN |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Liya KAZEMI |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Vishanie BANDA |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Lola HOVENKAMP |
KTA Groningen | Netherlands, The |
4 | Iris HUISMAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
5 | Lena BAYEMANINEJAD |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
6 | Kato PLAISIER |
Chingu Alken vzw | Belgium |
7 | Faya GERDING |
Sidokwan | Netherlands, The |
8 | AZRA USLU |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yasmine MOHAMED |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elmira MIRONOVA |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Lisa SCHIPPER |
Sidokwan | Netherlands, The |
Aspiranten C
Aspiranten C Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Louaï EL ADOULI |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Roan JANGLI |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Saarang SUJITH |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
4 | Naftali VAN DER GLAS |
Taekwondo Club Papendrecht | Netherlands, The |
5 | Efdal Yasin TUNCAT |
LT Sports | Germany |
6 | Mels STOLTE |
Sidokwan | Netherlands, The |
7 | lyam jae DORS |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
8 | Frans MEIJER |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Luuk GREIJDANUS |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
2 | Bruce TJITRODIPO |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Alexey KOLMPAZIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
4 | Tugberk TUNCAT |
LT Sports | Germany |
5 | Adrian BABIC |
LT Sports | Germany |
6 | Timothée BOULANGER |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
7 | Darrell VAN DELFT |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
8 | Kawier BADLOE |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
9 | Daley OOTEMAN |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
10 | Eslam GRAMA |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
11 | Alexander HAZENVELD |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
12 | Boaz VAN KESSEL |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
13 | Ilya KNIESMEIJER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
14 | amir BENKIRAEN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
15 | Yarno LELLIEU |
ILYO Aarschot | Belgium |
16 | Toby LIN |
Flevokick | Netherlands, The |
17 | Emin AMZIC |
HTA | Belgium |
18 | Ermin AMZIC |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jazzy Jayden VAN HAMERSVELD |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Oscar KHUDYAKOV |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Dimitrios ZITIRIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
4 | Jaxx GORRISSEN |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
5 | Maksim MELDERIS |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
6 | Qusay KELSLI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
7 | Jonathan LOEFFEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
8 | ian WEEKS |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
9 | Massin ELMAGHRAOUI |
Flevokick | Netherlands, The |
10 | Layano DHANAI |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zain SULAIMAN |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Erwin MICHAILOVSKIJ |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Xavi JASPERS |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
4 | Mohammad GHAZAL |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
5 | Zain-UI-Abideen CHOUDARY |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Max ZENG |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Reano VRIES |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
2 | Joshua EUGENIO |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ranveer SHEOMBAR |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
Aspiranten C Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Tesnim RABEAI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Romaissa EL BOUTAKMANTI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
3 | Hafsa DE HAAN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
4 | Touayba KASMI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Emine AHMAD |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | prisha CHAUTHI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Meyssa EL YAACOUBI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Luna HADDOUTI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
5 | romaissa BENSEAMAR |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
6 | Carolina DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
7 | yasmina EL IDRIOUI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
8 | Faya KAMPS |
Sidokwan | Netherlands, The |
9 | Emilia VERBRUGGEN |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Aya AIT MBARK |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Lily DEPREZ |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Jitske PREUVENEERS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Jannah KAAOUANE |
Seongong | Netherlands, The |
5 | Yaren CAVDAR |
LT Sports | Germany |
6 | Mila HOOGLAND |
Sidokwan | Netherlands, The |
7 | neyla EL YAKOUBI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
8 | diya CHAUTHI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
9 | merel OCKELOEN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
10 | Yasmine SAIDI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
11 | Djemae WARE |
Flevokick | Netherlands, The |
12 | Maroua AKACHAR |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
13 | Ellae AZZAOUI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sara ORFE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Mila LOONBEEK |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Maylynn VAN DER HORST |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Laura BELJAARS |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Souhaila EL FIKRI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
2 | Joni WILLEMS |
ILYO Aarschot | Belgium |
3 | Inaya TABAOUNI |
Flevokick | Netherlands, The |
Cadetten
Cadetten A
Cadetten A Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Torre GOETHALS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Reuben HEARD |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Liam PREUVENEERS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Liam RIJKERS |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kyann KAZEMI |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Ian CHEUNG |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Ferre BOONS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Emerik DHEUR |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
5 | Djyvano ZUIDEMA |
Sidokwan | Netherlands, The |
6 | Daniel BELANSKY |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
7 | Salman HUSSEIN |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jay LALBIHARIE |
Seongong | Netherlands, The |
2 | imran BOUAZZAOUI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nivaeno THOMAS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Keith YEW |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
3 | Sultan HUSSEIN |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
4 | RAWAD ALREAFIE |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alexis VALAVANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Milan ANDRIES |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Danila KURATAU |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mohamed Rayan AYNLOUALID |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
2 | William MøLLER |
Risskov - Denmark | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Iordanis EFRAIMIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Reda AFFRANE |
Chingu Alken vzw | Belgium |
Cadetten A Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Luna VAN LEEUWEN |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alicia BADJI |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Gabriella DAVIDS |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elize DE JONG |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | fikra ZINOUNE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Angélique Isabell CHRUSZCZYK |
Vejle Taekwondo club | Denmark |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Joy VAN LEEUWEN |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
2 | Liniya KRIM |
ANTONY TKD | France |
3 | Yasmin IJAOUANE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
4 | Leila FRANCOIS |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eirini NTEMOURTZIDOU |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Viktoria NTELESIDOU |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Noa BECKERS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Ella FREDERICKX |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
5 | LOLA CRISTOBAL |
TKD RIBES | Spain |
6 | Sara TALHAOUI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
7 | Romaissa BOUISENGAREN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
8 | BENTE JIN |
Taekrosa | Netherlands, The |
9 | manal BARKANI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Emma-Lise BULOT |
ANTONY TKD | France |
2 | hasret NISA SENSOY |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
3 | maysan MAGHNOUJ |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
4 | Selin AKSOY |
Arna Taekwondo Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Evin OMAR |
Taekwondo Club Papendrecht | Netherlands, The |
Cadetten B
Cadetten B Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Monsif BOUKHARI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Mohamed Amin EL ATMANI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Alexander STAEREN |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kato KHO |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Dex METHORST |
Sidokwan | Netherlands, The |
3 | Joah DARSAN |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Imraan AZAIMI |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jai GANESH |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
2 | Otis MULDER |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Arthur BECKERS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Maarten VERSIN |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
5 | Lyvan MONFORT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
6 | Jens POUWER |
Sidokwan | Netherlands, The |
7 | Roham AMIRI |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jesse KLOK |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Roan SAHETAPY |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
3 | Rik VERBAANDERT |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
4 | Jouke PRICKER |
Sidokwan | Netherlands, The |
5 | Camiel MERTENS |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nikolay KNIESMEIJER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Lenn MARS |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Justin CONSTANT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | Nathan HEBETTE |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Navanyo WEGGERS |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Efthymios AITIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
Cadetten B Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alae SAALITI |
Taekyon-Haarlem | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dina AAZANE |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
2 | Elina GEERDINCK |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
3 | Skye LEMMENS |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Gauri KARTHIKA |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Yaelle VAN NIEL |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Lore ALAERTS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Delilah SHAHZAD |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
5 | Haniefa KADAOUI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
6 | Roos KUIZENGA |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | KIARA SERRANO LOPEZ |
TKD RIBES | Spain |
2 | Axelle GALA |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nisa TIGHADOUIN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nina DONA |
Taekwondo Club Papendrecht | Netherlands, The |
2 | Sienna SIAHAIJJA |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | ANA JARMAN |
TKD RIBES | Spain |
2 | Charissa KRIKKEN |
Sidokwan | Netherlands, The |
3 | Anouk VEGTER |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Isa COENEN |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Romaysa BAKHTALI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | DUAA SADIK JARBOUE |
TKD RIBES | Spain |
Cadetten C
Cadetten C Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fuad ALABI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ilkay ILERI |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Naël EL ADOULI |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Ibrahim CHARRADI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Vic EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Thijs GREIJDANUS |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
2 | Rudra RAMSANJHAL |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Daan BARINK |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | yasin ZOURAKHTI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Thijs WIJNGAART, VAN DEN |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
2 | Colin VAN DER MEYDEN |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
3 | Niel EERDEKENS |
ILYO Aarschot | Belgium |
4 | Adam BENASKAR |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hamza EMIRDOGAN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
2 | RAWAD ALREAFIE |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Andre DAMOEN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Soufian MEKHCHANE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Ashraf OALLAL |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dewish BIRTANTIE |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | amir ITZARI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jason DOLL |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
2 | Mehmet KONAKCI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
Cadetten C Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fatema AL AUMIR |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Lynn KAMMEN, VAN DER |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
3 | Ivy VAN KESSEL |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
4 | Marie HOETERICKX |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hilal AYAR |
LT Sports | Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zohra RABEAI |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
2 | Nasrin AHMED |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
3 | Victoria SAHULEKA |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Meryem ORFE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Silke LALEMAN |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Femke STEENWERCKERS |
ILYO Aarschot | Belgium |
2 | Antonia DE GREEF |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Milana DE CROON |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
2 | Lina EL BOUTAKMANTI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
3 | Sarah-Mai VAN DUREN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Noa VERHAEGEN |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Léa CONSTANT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
2 | hajar OUACHIKH |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
3 | Dina YEKHLEF |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Chaima BELCAID |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Celine PRINS |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
Junioren
Junioren A
Junioren A Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Armaan DUBAR |
Seongong | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Matthieu BULOT |
ANTONY TKD | France |
2 | Lukas KNUDSEN |
Phoenix Taekwondo Club | Sweden |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Joran VANDEBEEK |
Chingu Alken vzw | Belgium |
2 | Ismael DE LIMA |
Sidokwan | Netherlands, The |
3 | Dylan TEUNISSEN |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
4 | Jenne CRAB |
ILYO Aarschot | Belgium |
5 | Wout DE LAFONTEYNE |
ILYO Aarschot | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Houssam REDA |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
2 | Wahe MOERADGANIAN |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
3 | Djayden ZUIDEMA |
Sidokwan | Netherlands, The |
4 | Jurre MARS |
Sidokwan | Netherlands, The |
5 | Aywen YUEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
6 | Noah LEMMENS |
HTA | Belgium |
7 | Elias VAN KETS |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Vladimiros KIRSANIDIS |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Siddarth KUMAR |
Seongong | Netherlands, The |
3 | Joep VAN LIMPT |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Ehsan MOZAFARI |
Taekwondo Club Papendrecht | Netherlands, The |
5 | Moustafa SANHAJI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
6 | Miguel MOLENAAR |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lasse REIGERSBERG |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Hicham SANHAJI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
3 | Evan HAVERHOEK |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Angel KIRIMOV |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Semuel YEW |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
3 | Magnus MØLLER |
Risskov - Denmark | Denmark |
4 | Jaber SMAAL |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jay KUNNEKES |
KTA Groningen | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Thieu BEELE |
Chingu Alken vzw | Belgium |
Junioren A Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Amelie CLAES |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Cherlynn NGUYEN |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zoë LEMMENS |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Xavienna BELGRAEF |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Loïs VAN WESEMAEL |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Yasmina AMRI |
Taekwondo IJselland | Netherlands, The |
4 | Elif ORTABOZKOYUN |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ninthe ROOZENDAAL |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Sophia KOOTER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | Jolisa LALEMAN |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Fenne STEENAERTS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
5 | Khadijah HASNI |
Tilburg Noord Taekwondo (TNT) | Netherlands, The |
6 | Sayine KRIM |
ANTONY TKD | France |
7 | Jaslyn TEN HAVE |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Marwa BOUYAHIA |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Serina BADJI |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Maud VANINBROUKX |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
4 | Luna QUINT |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Iris DE RIDDER |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Bahia TALHAOUI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
3 | Feyza KILIC |
HTA | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Daniëlla OOST |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eva KEESOM |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Caitlin BOER, DE |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
3 | Noeëlla VAN DAMS |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
4 | Melike KILIC |
HTA | Belgium |
Junioren B
Junioren B Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Maarten BULTS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Daan HENDRIKS |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
2 | Aaron OOST |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
3 | Simon RIJGENDIJK |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
4 | Naut STUIFZAND |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Rafik ABERKANE |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Timéo GRIBAUMONT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
3 | Dylan MONFORT |
TKL - Taekwondo Koryo Léglise | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Najeeb DINMAHOMED |
Seongong | Netherlands, The |
2 | Simon VAN DEN BOUWHUIJSEN |
Taekwondo Rosmalen | Netherlands, The |
3 | Tobias BUCHMANN |
Taekwondo Team Muensterland Nordrhein-Westfälische Taekwondo Union e.V.
|
Germany |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Arsenii CHESHCHEVYI |
Taekwon Utrecht | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Gust PENDERS |
Chingu Alken vzw | Belgium |
Junioren B Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Feline ROOZENDAAL |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Linde CEULEMANS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Walae YASSI |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
3 | Naomi VEENSTRA |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ilva HOWARD |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
Junioren C
Junioren C Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sam VERBEEK |
Taekwondo Apuro | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sebastian MACHT |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
2 | Tijn VAN DER STEENHOVEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mesut DEVECI |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
2 | jeremie MIDO |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Rayan KADDOURI |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
Junioren C Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | abir LOUDANI |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Amira AL AUMIR |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
Senioren
Senioren A
Senioren A Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Robin VAN DEN BERG |
Sidokwan | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Milan MOLLE |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Marijn MIK |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Abdullah AKGUL |
Taekyon-Haarlem | Netherlands, The |
3 | Shymano SCHOENMAKERS |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
4 | Hamed ALIZADEH |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jesse VAN VULPEN |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Aiman KAROUN |
Arna Taekwondo Academy | Belgium |
3 | Joram BOON |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Damon WORM |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Olav REIGERSBERG |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Sjoerd VAN DER MEER |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
3 | David MURESAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
4 | Clay DELSINK |
Taekwondo IJselland | Netherlands, The |
5 | Sjoerd VAN DER MEER |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
6 | Regillo JIE-TIEN-JAUW |
Taekyon-Haarlem | Netherlands, The |
7 | Sven FEIJEN |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Karim AL HISNAWI |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Tayssir ARRASSEN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Jeffrey DIJK |
KTA Groningen | Netherlands, The |
4 | Adam ECHANT |
Martial Arts Rotterdam | Netherlands, The |
5 | Muhammet Celal AKGUL |
Taekyon-Haarlem | Netherlands, The |
6 | Pascal NIKS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
7 | Shelon SHETI |
Taekrosa | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jermaine JANSSEN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Thieu BEELE |
Chingu Alken vzw | Belgium |
3 | Maurice HOF |
Sidokwan | Netherlands, The |
4 | Tom VAN DEN ENDEN |
Louisa Martial Arts | Netherlands, The |
5 | Chiel NIJHUIS |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kevin PRENT |
Sidokwan | Netherlands, The |
2 | Brian PRENT |
Sidokwan | Netherlands, The |
Senioren A Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Cherlynn NGUYEN |
Taekwondo Academy Almere | Netherlands, The |
2 | Laïka LAITON |
ASS. TKD TIGER CLUB Ligue La Réunion
|
Réunion |
3 | Sarah UZUN |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Jena AL-HASHIMI |
Kixstar Dragon Taekwondo | United Kingdom |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Firdaous BOUISENGAREN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mira KIM |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Lakshmi GOGHLI |
Seongong | Netherlands, The |
3 | SAMIRAH WIJNHOVEN |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
4 | Lieke HELING |
Sidokwan | Netherlands, The |
5 | Sayine KRIM |
ANTONY TKD | France |
6 | Hanne TORFS |
ILYO Aarschot | Belgium |
7 | Noura OALLAL |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Hannah LAENENS |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
2 | Liene VERSTRAETEN |
Arna Taekwondo Academy | Belgium |
3 | Amelia KEIZER |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
4 | Priscilla VAN DIJK |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
5 | Mara VAN LAARHOVEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
6 | sara MOUCH |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Shanti RUSKA |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Edina MURESAN |
KTA Groningen | Netherlands, The |
3 | Daphne STAMOU |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
4 | Lydia LOUTER |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
5 | Bahar BILICEN |
Taekrosa | Netherlands, The |
6 | Ola KASIALIS |
Flevokick | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Amy MINK |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
2 | Indi ROZEMA |
Taekwondo School Henk Meijer | Netherlands, The |
3 | Lies VICCA |
Taekwondoschool Keumgang | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Samuela DE BOER |
KTA Groningen | Netherlands, The |
2 | Aiden LOMMERS |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
3 | Jessy BANDORA |
Arna Taekwondo Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Famke KLOOSTERMAN |
TKD Oude Luttikhuis | Netherlands, The |
Senioren B
Senioren B Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kevin GOUW, DE |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kevin NGUYEN |
V.A.S. Arashi | Netherlands, The |
2 | Joshua PALOMINA LUNA |
Taekwondo IJselland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mohammed EL KHALFIOUI |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
2 | Victor RES |
HwaRang Dragon Taekwondo | Netherlands, The |
3 | Tim YEUNG |
V.A.S. Arashi | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mike VERPLOEGH |
Top Taekwondo Eemland | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Malcolm CONNER |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Justin KUYS |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
Senioren B Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Aram KALASH |
Tilburg Noord Taekwondo (TNT) | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fatmira MUJOLI |
Arna Taekwondo Academy | Belgium |
2 | Kulsum DAWOOD |
Taekrosa | Netherlands, The |
3 | fatma ERGENC |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |
Senioren C
Senioren C Heren
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ryan SMITS |
Taekwondo KoryoSports (NL) | Netherlands, The |
2 | Kevin ROOIJ, VAN |
Taekwondoschool van Esch | Netherlands, The |
Senioren C Dames
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Maaike BOERMA |
Taekwondo Amersfoort | Netherlands, The |
2 | beyza BARAN |
Abdel-kwan Rotterdam | Netherlands, The |