Pee Wee
Pee Wee Advanced
Pee Wee Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dante KAVANAGH |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Pee Wee Intermediate
Pee Wee Intermediate Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Patrik SERKEDI |
Junsa Taekwondo | Ireland |
Pee Wee Intermediate Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alesiya MCHALE |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Pee Wee Novice
Pee Wee Novice Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Slivestrs LOZECNIKS |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
2 | Ollie SANDFORD |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
3 | Noah GARGAN |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
4 | Adas MASTOVAS |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
5 | Patrick CRECIUNESCU |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sorena SHIRVANI |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Luke ROONEY |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
3 | Blake MCMAHON |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
4 | Brandon MARTIN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
5 | Sean KIRWAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
6 | Matthew COLNIC |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
7 | Conor MCDERMOTT |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
8 | Nathan DALY |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Frankie MCGRATH |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Sam MERRIMAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
3 | Cormac LYONS |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
4 | Harvey MCEVOY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
5 | Sam RAFFERTY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Xander JOUDAR |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Jake PULLEN |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
3 | Adam BEDRANI |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
4 | Oisin BYRNE |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sean VERRECCHIA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Max Antoni WISNIEWSKI |
Cosmo Club | Ireland |
Pee Wee Novice Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ella PEARSON |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Isla GILROY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kayleigh SAGAWN SALES |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Elena LELLA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
3 | Drew MURPHY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
4 | Seoidin HICKEY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
5 | Karolina MASTOVAITE |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Laura BYRNE |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
2 | Diana TKACHENKO |
Junsa Taekwondo | Ireland |
3 | Farrah DALY |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Simona LALLY |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
Children
Children Advanced
Children Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Cillian GALLAGHER |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Children Advanced Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Luka MEISTININKAITE |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Teia BYRNE |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sophie TAYLOR |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sydney FOWLER |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
Children Intermediate
Children Intermediate Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nicholas BUFFINI-TAAFFE |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Andrew ROONEY |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
2 | Logan ECCLES |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
3 | Aroldas SATKUNAS |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
4 | Bradhan ASHMORE |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Adam BELMAATI |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Maksymilian CIEJKA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
3 | Luke REEVES |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
4 | Joshua KEEGAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Risheek SISTA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Caeden BIGGINS |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
2 | Lukas LALLY |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | David COLINIC |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
Children Intermediate Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ailish GILROY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Megan BRENNAN |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
3 | Hannah DUNNE |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alina TKACHENKO |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lauren KELLY |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Children Novice
Children Novice Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Brogan COSTELLO |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Mohamed ZAKKOUR |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
3 | Olaf KOWALCZYK |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Railoj LEWIS SUBA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | callum PEARSON |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
3 | Daniel MARTIN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
4 | Chris RYAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
5 | Zach GARGAN |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
6 | Sean GORMAN |
Celtic Taekwondo Santry | Ireland |
7 | Charlie MORGAN |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anthony LELLA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Kye ADAMS |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Robin BRENNAN |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
2 | Kiril SLIUBAUSKAS |
Cosmo Club | Ireland |
3 | Fionn STOWE |
Celtic Taekwondo Santry | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Strahinja MARINKOVIC |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
2 | Jerehmiah OLAITAN |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Evan BRUTON |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
2 | Fuad KEKERE-EKUN |
Cosmo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Zac PATTON |
Celtic Taekwondo Santry | Ireland |
2 | Aleksej VASILIAUSKAS |
Cosmo Club | Ireland |
Children Novice Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Angelica ZALESKA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Rose OGRADY |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yeva KOVALCHUK |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Saoirse RODDY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
3 | Riham ZAKKOUR |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Catherine SHEANE |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
2 | Maahi DAVALBHAKTA |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
3 | Roza PARDI-KIS |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Angelina SERBUSCA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Elyse MORAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Laoise MCDERMOTT |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Andrea IVANAUSKAITE |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
Cadets
Cadets Advanced
Cadets Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Liam DONOGHUE |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Martins KALNINS |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Justas ALEKSANDRAVICIUS |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alan MISIAK |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Luca CONNOLLY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Darius TURCITU |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Leonid DROGOMYRETSKIJ |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Bobby FOWLER |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Steve MAHESH |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
3 | Lee ADAMS |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Arsh DUBEY |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mathew KUWIK |
Cosmo Club | Ireland |
Cadets Advanced Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anna MAHESH |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Arina DROGOMYRETSKA |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Naomi BENNY |
Celtic Taekwondo Santry | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Réiltín SALMON |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Leah BYRNE |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
3 | Charleigh SMITHERS |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
Cadets Novice
Cadets Novice Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | John CONNOLLY |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
2 | Max BYRNE |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Vilius ANISIMOVAS |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
2 | Luke DEVINE |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Conor MCCARTHY |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
2 | Alexander WISNIEWSKI |
Cosmo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | David FINUCANE |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
2 | Jacob LYONS |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
3 | Dylan DURGAPERSAD |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Alexander FITZPATRICK |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Conor HENNESSY |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ilja NIKOLAJIVS |
Cosmo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | James BURKE |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mathew KUWIK |
Cosmo Club | Ireland |
Cadets Novice Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ellie CRAWFORD |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dyzille CHIN |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Claire WHITE |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
3 | Eve MURPHY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mia MURPHY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | keelin MCGRATH |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lavanya SRIVASTAVA |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Evelina PAULAUSKAITE |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
2 | Molly MORAN |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Caitlin CORR |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
2 | Austeia GAILIUNAITE |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
3 | Sofija STEPANOVA |
Cosmo Club | Ireland |
Juniors
Juniors Advanced
Juniors Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Andrew DORAN |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
2 | Cillian ASHMORE |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
3 | Rocco GENOCKEY |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | James MCGOVERN |
South Dublin Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Joshua TIMMON |
Champion Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eric DEVINE |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
2 | Darragh ROPER |
Junsa Taekwondo | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Dilan GERVESCAS |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eoghan MCKENNA |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
2 | Callum MCCORMACK |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Juniors Advanced Female
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Anastasjia CULAK |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nesha POLINTAN |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ellie MURPHY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Ruth CASSIDY HOBBS |
Ilyo Taekwondo Club - Ireland | Ireland |
Juniors Novice
Juniors Novice Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jack GREGG |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Cian MARTIN |
Sport Taekwondo Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Lelan DARBY |
AYERFIELD TAEKWONDO | Ireland |
2 | Alex GALLAGHER |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Des O NEILL |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |
Seniors
Seniors Advanced
Seniors Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kyle BERNES |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Swaraj Kumar SINGH |
Para taekwondo association india | India |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sukhdev RAJ |
Para taekwondo association india | India |
Seniors Novice
Seniors Novice Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kyle BERNES |
Panthers TKD Ashbourne Ireland | Ireland |
Veterans
Veterans Advanced
Veterans Advanced Male
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | George BERAIA |
Poti Taekwondo club 1997 | Georgia |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Michael CARRIGAN |
Celtic Taekwondo Santry | Ireland |
2 | Gordon REEVES |
Baldoyle Taekwondo Club | Ireland |