Benjamins
Benjamins Masculins
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Ayman AOUTIL Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | abderrahman BETTONI |
Team GRIGNY AG2 Ligue Île de France
|
France |
3 | Nephtali-Aaron LAYA |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
4 | Ayoub ALIOUA Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
5 | Mohamed RACHID-NAGUACHE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Valentin LACOSTE |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Izaya-Princeton LEYA |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
3 | Oscar FOUET Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
4 | Tino BRAUD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
5 | Ewen BERNARD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO VAL VERT Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Mohamed Amine TIMLALINE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Maho CLERGÉ |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
3 | Alix LARGEAU Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Pihivaitaata BEAUNE |
JSA OMNISPORTS Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Léon WOS-CHATAIGNER Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Adem SIDIBE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO FIGHT ROYAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Henri Noah GOMES LAGRANGE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Gabin PRIGENT MORICET Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Benjamins Féminines
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Lucie MEUNIER DURRIEU Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Lilou BIBE BONNAN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO ASSOCIATION ME KIM (TAMK) Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Lisanna TERRIEN MARZANATO Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Faustine CAUTE |
CAT S Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Minimes
Minimes Masculins
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | abdallah BETTONI |
Team GRIGNY AG2 Ligue Île de France
|
France |
2 | Jasim KHLIFI |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
3 | Léo DELAVAUD GERBIER Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
4 | Melwin BOUYER Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
5 | Sylvan RAIMBAULT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
6 | WASSIN BENAZIZ |
TAEKWONDO CHAURAY LE LOTUS Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
7 | Reda EL AOUTA |
TAEKWONDO CLUB PUJOLAIS Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Aymen BEN CHEYKH |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Kélio VACQUIER Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Adem BENZEKKI |
TAEKWONDO CLUB PUJOLAIS Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Yaël RACAUD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Giorgio GATARD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Gaspard BAZIN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Mehdi RACHID Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Minimes Féminines
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Asma BAOUALI |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Lou COCHE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO FIGHT ROYAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Axelle DROUET CHABOT |
ATV Vallet Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | INES MOREAU |
TAEKWONDO CHAURAY LE LOTUS Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Assia KOWALCZYK AADNAN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO FIGHT ROYAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Manon DUPUIS Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Claire GRONDIN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
Cadets
Cadets Masculins
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | julian BETTONI |
Team GRIGNY AG2 Ligue Île de France
|
France |
2 | Hocine BAOUALI |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Rémi CHIGOT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BASSE GOULAINE Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Côme GUYON Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Mael HAMARD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO VAL VERT Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Hicham EN NEMER |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Nathaël CANTET Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Noah DAVID Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Alexandre BéTRéMIEUX Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Nahim GOKTAS MARZANATO Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Saliou DIOUF Wachten op betaling
|
Team fall | Senegal |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Lucas TRINDADE Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Johan FRAGEUL Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Tehere BEAUNE |
JSA OMNISPORTS Ligue Pays de Loire
|
France |
Cadets Féminines
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Fatima Zahra TIMLALINE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Léonie SOURISSEAU Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Nabila SAM Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Safae TIMLALINE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Marwa TIMLALINE Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | EDEN BRUNO |
TAEKWONDO CHAURAY LE LOTUS Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | sheima LAMINE |
Team GRIGNY AG2 Ligue Île de France
|
France |
2 | Sibylle DURAC Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Amra EKENG |
CAT S Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Juniors
Juniors Masculins
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Issa BESANÇON |
TKD CARQUEFOU Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Théo PEREIRA Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Lenny GOURSOT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO FIGHT ROYAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Damien CHIGOT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BASSE GOULAINE Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Pape Malick SARR Wachten op betaling
|
Team fall | Senegal |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Manolo MOREAU SABATE Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Victor DESDIONS |
TAEKWONDO CLUB ROCHELAIS BAPTISTA DOJANG Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Alexis DIAS ROCHA Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Eliott POUSSIN |
JSA OMNISPORTS Ligue Pays de Loire
|
France |
Juniors Féminines
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Marion PERROTIN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Margot PIERRON Wachten op betaling
|
SOJJOK KWAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Cloé FORT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | OCEANE PAILLER Wachten op betaling
|
TAEKWONDO VAL VERT Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
3 | Romane DARROUZES Wachten op betaling
|
TAEKWONDO ASSOCIATION ME KIM (TAMK) Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
4 | Selma KOWALCZYK AADNAN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO FIGHT ROYAN Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Océane GASTEAU |
JSA OMNISPORTS Ligue Pays de Loire
|
France |
Seniors (Olympique)
Seniors Masculins
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Bastien DELLENBACH Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
2 | Justin CHIGOT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BASSE GOULAINE Ligue Pays de Loire
|
France |
3 | Maxime PLOQUIN Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BRESSUIRE Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Benoît CHIGOT Wachten op betaling
|
TAEKWONDO CLUB BASSE GOULAINE Ligue Pays de Loire
|
France |
2 | Omar SéNE Wachten op betaling
|
Team fall | Senegal |
3 | Abel FUHRMANN |
TAEKWONDO CLUB ROCHELAIS BAPTISTA DOJANG Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
4 | Yanis N'GORAN |
TAEKWONDO CLUB ROCHELAIS BAPTISTA DOJANG Ligue Nouvelle Aquitaine
|
France |
5 | Jonathan ROUILLARD Wachten op betaling
|
TAEKWONDO BEAUPREAU Ligue Pays de Loire
|
France |
6 | Ekin ERGüN |
TKD LEE MOON-HO DOJANG Ligue Pays de Loire
|
France |
Seniors Féminines
Nr. | Naam | Team | Land |
---|---|---|---|
1 | Margaux DEROINCé |
TKD LEE MOON-HO DOJANG Ligue Pays de Loire
|
France |